o browarze zwierzyniec pils gdzie kupić Aktualności zwiedzanie browaru

zwiedzanie browaru

godziny zwiedzania:
Kwiecień, maj, czerwiec, październik: PT - NDZ 1000 – 1600
Wakacje: WT - NDZ 1000 – 1800
Wrzesień: CZW – NDZ 1000 – 1600
Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem zwiedzania.
  Uzupełnienie niniejszego pola stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Perła Browary Lubelskie S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Bernardyńska 15, 20-950 Lublin. Dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy oprowadzenia po obiektach Perła Browary Lubelskie S.A. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez e-mail: kodo@biuro.perla.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach, znajduje się tutaj.


  Pola wymagane zostały oznaczone gwiazdką


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Perła - Browary Lubelskie S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Bernardyńska 15, 20-950 Lublin. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oprowadzenia po obiektach Perła ? Browary Lubelskie S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach, znajduje się tutaj.


  Wejście na Trasę Zwiedzania Browaru Zwierzyniec jest odpłatne za pośrednictwem biletów wstępu (do nabycia u przewodnika).

  Browar Zwierzyniec oferuje bilety o różnej wartości: 15 złotych dla osób niepełnoletnich oraz 30 złotych dla osób dorosłych. Zwiedzanie Browaru odbywa się wyłącznie w obecności Przewodnika Browaru.

  historia browaru
  zwierzyniec

  sala edukacyjna

  warzelnia

  serce browaru

  składniki piwa

  sala edukacyjna

  jak powstaje BRZECZKA?

  wymiennik ciepła, kadź osadowa

  fermentownia

  skąd się bierze piwo?

  zakończenie trasy

  zarezerwuj termin zwiedzania